NABÍDKA NAŠICH SLUŽEB

 

page3_ico6

DERATIZACE

Hubení nežádoucích hlodavců s použitím co nejúčinnějších přípravků a postupů pro danou situaci, která jsou v souladu s platnými předpisy. Provádíme pravidelné, jednorázové a celoplošné deratizace.

page3_ico4

FUMIGACE (PLYNOVÁNÍ)

Dezinsekce formou aplikace plynu určeného k likvidaci obtížného hmyzu. Například ošetření napadených surovin, objektů, zboží transportováno do zemí, kde je fumigace vyžadována apod..

page3_ico9

DEZINSEKCE

Likvidace obtížného létajícího a lezoucího hmyzu jako jsou například švábi, pilousi, mravenci, vosy, štěnice, moli, mouchy atd. Provádíme stálý monitoring pomocí lapačů hmyzu a v případě výskytu represivní zásah. Dezinsekci provádíme jak povrchovou (postřik) tak prostorovou (vyvíječe aerosolu ULV, termomechanické generátory aerosolu) Dále zajišťujeme servis UV lapačů létajícího hmyzu.

page3_ico3

OCHRANA PROTI PTACTVU

Provádíme montáž nerezových hrotů a ochranných sítí proti dosedání a zalétávání ptactva. Dále odchyt holubů pomocí odchytových klecí.

page3_ico5

DEZINFEKCE

Likvidace bakterií, virů, plísní a hub. Dezinsekci provádíme jak povrchovou (postřikem) tak prostorovou (vyvíječe aerosolu ULV, termomechanické generátory aerosolu).

page3_ico12

OSTATNÍ

Dále provádíme vyklizení půdních prostor, včetně následné dezinfekce a dezinsekce.